Základní SMS služby

 • Vysokorychlostní SMS brána s garantovaným odesláním a doručením SMS.SMS Gate

  SMS Gate je garantovaná SMS brána, napojená přímo do SMS center mobilních operátorů. Spolehlivě odesílá a příjímá SMS, plně podporuje doručenky a odpovědi. Cena již od 0,68 Kč za SMS do ČR a SR.

 • Nástroj pro SMS platby za Váš obsah nebo Vaší vlastní službuPremium SMS Action

  Služba vám zajistí okamžitý příjem SMS plateb vašich zákazníků. Premium SMS Action umožňuje navíc ihned rozjet SMS spotřebitelskou soutěž nebo hlasování. Můžete zpoplatnit inzerci nebo libovolnou jinou službu.

 • Odesílání hromadných SMS pohodlně z Excelu.SMS Groups

  SMS Groups odesílá hromadné SMS zákazníkům, obchodním partnerům, uživatelům vašich služeb, zaměstnancům a dalším lidem. Seznam příjemců nahrajete snadno jako tabulku v Excelu.

 • Ovládání čehokoliv na dálku SMSkou - propojení SMS a internetu.SMS Action

  Služba zajistí spuštění požadované akce přes SMS. Cokoliv můžete nyní ovládat pouhým odesláním SMS. SMS Action přijme zprávu a kontaktuje libovolné zařízení.


TIP!

Plánovaný výpadek 19.6.2019
V čase 19.6. 22:00 - 20.6. 03:00 budou probíhat práce v datovém centru, ve kterém jsou umístěné naše servery, v důsledku kterých dojde v výpadku internetového spojení a naše službu budou nedostupné. Výpadek by neměl být delší než 90 (v době od 22:00 do 23:30), ale pro jistotu uvádíme celý čas, po který budou probíhat práce a může dojít k omezení služeb.

SMS služba se stěhuje na novou doménu
Jak jste si možná již všimli, SMS služba má nové logo a stěhuje se na novou doménu sms-sluzba.cz. Pro běžné používání přes webové rozhraní to nepředstavuje žádnou změnu, jen upozorňujeme, že webové prohlížeče si pamatují hesla pro každou doménu zvlášť a tak vám po přesměrování na novou doménu uložené heslo nenabídnou. Jednou se tedy musíte přihlásit se zadáním hesla a následně si ho můžete opět uložit.

Automatické odesílání SMS z Vašeho e-shopu
K dispozici jsou nyní moduly pro PrestaShop a WooCommerce - WordPress. Tato rozšíření umožňují automatické odesílání SMS zákazníkům přímo z Vašeho e-shopu. Moduly stáhnete na stránce Dokumentace API.

Odesílání SMS rovnou z Excelu a Outlooku
Vytvořili jsme pro Vás doplňky pro Excel a Outlook, které umožní odesílání SMS přímo z těchto programů. Je to mimořádně jednoduché! Zde jsou návody pro Excel a Outlook.

Služba SMS Download v nové podobě.
Zjednodušili jsme použití služby SMS Download. Na své webové stránky pouze vložíte jednoduchý kód a rovnou prodáváte. Stejně jednoduše můžete prodávat i na Facebooku, zákaznící platí SMSkou.

Hledáte nejvhodnější komunikační SMS nebo platební SMS řešení?
Nevíte-li, která naše služba je pro vaše potřeby nejvhodnější, vyzkoušejte velmi jednoduchého průvodce.

SMS platby bez prostředníků s okamžitou výplatou Vašich výnosů!
Přejděte od nespolehlivého poskytovatele Premium SMS k nám. Garantujeme výplatu výnosů do 7 dnů od odeslání požadavku. Pro větší projekty nabízíme tyto podmínky.

Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Hromadné SMS snadno a rychle

Řešíte problém, jak rychle a jednoduše odeslat SMS všem zaměstnancům nebo zákazníkům? Použijte službu SMS Groups. Vložíte seznam čísel a textů zpráv v excelu a okamžitě rozešlete na všechny cílové mobily.

Nápověda

Jednoduché odesílání SMS přímo z počítače

Stáhněte si program SMS Gate Sender, který vám umožní odesílat jednotlivé i hromadné SMS z jednoduché aplikace v PC.