Přehled akcí

Služba poskytuje spojení mezi SMS a internetem. Snadno nyní zajistíte, že je po odeslání SMS na určité číslo vyvolána Vámi definovaná akce. Jakmile služba SMS Action obdrží SMS s definovaným textem, zavolá skript na Vašem serveru, odešle požadovaný mobilní obsah nebo pouze vrátí definovanou odpověď. Novou akci přidáte kliknutím na znaménko plus vpravo.

Název Adresa skriptu Číslo Tvar SMS Všechna čísla? Plus

Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Registrace na společenské akce

Služba SMS Action se hodí pro řešení bezplatných registrací na kulturní, sportovní i jiné společenské akce. Vaši návštěvníci se mohou předem registrovat zasláním jednoduché SMS s klíčovým slovem. SMS Action zajistí, že účastníci akce dostanou zpět potvrzovací SMSku včetně kódu, který je bude opravňovat ke vstupu na Vaši akci. Tento kód - tedy vlastně SMS vstupenku - můžete automaticky generovat vlastním skriptem na svém serveru.

Nápověda

Stovky způsobů využití

SMS Action dává mnoho naprosto rozdílných možností pro využití. Od bezplatných SMS soutěží, marketingových průzkumů, sběru dat až po bezplatné objednávky, registrace, autentizace uživatelů a další systémy pro skupiny lidí. Službu můžete využít i pro soukromé účely a nejrůznější kontrolní mechanizmy.