Přehled akcí

Služba poskytuje spojení mezi SMS a internetem. Snadno nyní zajistíte, že je po odeslání SMS na určité číslo vyvolána Vámi definovaná akce. Jakmile služba SMS Action obdrží SMS s definovaným textem, zavolá skript na Vašem serveru, odešle požadovaný mobilní obsah nebo pouze vrátí definovanou odpověď. Novou akci přidáte kliknutím na znaménko plus vpravo.

Název Adresa skriptu Číslo Tvar SMS Všechna čísla? Plus

Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Sportovní a kulturní akce - registrace

SMS Action se výborně hodí, chcete-li zajistit systém registrací na sportovní a kulturní akce. Účastníci akce se takto mohou předem registrovat a Vy máte naprostý přehled o počtu zájemců, jejich jménech a dalších požadovaných údajích. SMS Action zpracuje všechny došlé registrační SMS, automaticky odpoví a Vy si můžete seznam registrovaných lidí kdykoliv stáhnout ve formatu MS Excel.

Nápověda

Stovky způsobů využití

SMS Action dává mnoho naprosto rozdílných možností pro využití. Od bezplatných SMS soutěží, marketingových průzkumů, sběru dat až po bezplatné objednávky, registrace, autentizace uživatelů a další systémy pro skupiny lidí. Službu můžete využít i pro soukromé účely a nejrůznější kontrolní mechanizmy.