Dokumentace

Jak funguje služba SMS Groups - sms.sluzba.cz


Služba SMS Groups umí odesílat hromadné SMS vašim zákazníkům. Jedná se o velmi jednoduchý nástroj určený pro hromadné rozesílky, které nepřevyšují 1000 SMS v jedné dávce. SMS k odeslání je možné připravit v Excelu, který je tvořen tabulkou se dvěma sloupci. Ve sloupci A jsou pod sebou mobilní čísla příjemců, ve sloupci B jsou texty, které jim mají být odeslány.

Vložení souboru se SMS a samotné rozeslání je rozděleno do dvou fází, aby nedošlo k nechtěnému zaslání SMS na mnoho telefonních čísel. Nejprve vložíte Excel se zprávami. Služba SMS Groups tyto zprávy načte a zkontroluje. Následně označí ty, které nelze odeslat (chybné nebo žádné mobilní číslo, příliš dlouhý text, atd...). Chybné řádky můžete v tuto chvíli odstranit a pokud je vše v pořádku, uložíte dávku zpráv. V tuto chvíli nejsou SMS odeslány.

Po uložení dávky SMS můžete kdykoliv spustit rozeslání. Po kliknutí na tlačítko "ODESLAT DÁVKU" dojde k okamžitému odeslání všech zpráv a tyto budou doručeny během několika málo vteřin všem příjemcům.
Jméno: 
Heslo: 
Registrace