Vydělejte si

Portál sms-sluzba.cz poskytuje 3 možné způsoby výdělku. První možností je využívání služeb Premium SMS Action, Pay SMS lite a SMS Download, druhou a třetí možností jsou různé druhy propagace portálu sms-sluzba.cz a doporučení dalším uživatelům.

Premium SMS Action a SMS Download a Pay SMS lite

jsou služby, které využijete pro zpoplatnění vlastních projektů. Premium SMS Action Vám umožní využívat SMS platby pro jakékoliv účely. SMS Download umožňuje prodávat soubory a zajistit přístup na placené www stránky. Pay SMS lite lze použít pro placení knih, časopisů, vstupenek, internetového připojení a dalších služeb. Po registraci a přihlášení naleznete tabulky s Vašimi provizemi za Premium SMS na stránce Nastavení/Dokumenty.

Provizi za doporučení na svých WWW stránkách

získáváte jednoduchým způsobem. Umístěním provizního odkazu na své stránky nám pomůžete propagovat portál sms-sluzba.cz. Jakmile návštěvník Vašich stránek na odkaz klikne a kdykoliv později se u nás zaregistruje, máte automaticky nárok na 10% provizi z každé platby, kterou tento uživatel provede. Podrobné informace o provizích získáte na stránce Nastavení/Provize

Provizi za odesílání SMS přes SMS Gate

získáte napojením Vašeho vlastního systému nebo programu na SMS Gate API. Pokud Vaši zákazníci/uživatelé odesílají SMS z Vašeho systému přes SMS Gate, můžete získat až 0,1 Kč za každou takto odeslanou SMS.
Jméno: 
Heslo: 
Registrace