Speciální SMS řešení

Pro uživatele s extrémními požadavky jsou k dispozici specializované služby. Extrémními požadavky se rozumí speciální SMS řešení, obrovské objemy SMS, napojení na jiné firemní systémy, odesílání velkého množství SMS do zahraničí a další...

Direct_50

Vysokorychlostní SMS brána a SIM hosting pro firmy. Průchodnost 50 SMS za vteřinu, velmi nízká cena SMS, plná podpora odpovědí a doručenek, odesílání SMS z firemních informačních systémů přes API. Služba Direct SMS umožňuje dále definovat vlastní textový identifikátor odesilatele (například název vaší firmy), identifikovat falešné, doručené SMS odeslané ze zahraničních SMS center a odesílat a přijímat SMS z vašeho vlastního čísla.

Terminal_50

SMS Terminál jsou speciální klientská řešení pro zákazníky sms.sms-sluzba.cz. Služba SMS Terminál je aplikační nadstavbou komunikačního portálu sms.sluzba.cz a poskytuje speciální funkce pro SMS komunikaci s Vašimi zákazníky a obchodními partnery. SMS Terminál je individuální zákaznické SMS řešení, které je "šité na míru" přesně dle Vašich požadavků.
Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

SMS Terminál - řešení pro Vaše zaměstnance

SMS Terminál se dobře osvědčil ve firmách, které expedují zásilky a SMSkami o tom předem informují zákazníky. Administrátor zřídí firemní účet na SMS-sluzba.cz, který není přístupný nikomu jinému. Zaměstnanci expedice pak využívají pouze velice jednoduché WWW rozhraní SMS Terminálu pro odesílání informací zákazníkům.

Nápověda

Speciální SMS služby

Někteří naši zákazníci časem "vyrostli" nebo prostě potřebují něco velmi speciálního. Pokud například objem Vámi odesílaných SMS přesáhne hranici 30.000 měsíčně, je výhodné přejít na vysokorychlostní SMS bránu Directsms.sms-sluzba.cz. Lze tak dosáhnout ještě lepší ceny za jednu odeslanou SMS a vyšší průchodnosti. SMS terminál je zase ideálním řešením, pokud potřebujete aplikační nadstavbu nad Vaše SMS služby.